NAWIGACJA  
Strona główna
Najnowsze oferty
SZUKAJ  


KATALOG OFERT  

POBIERZ CENNIK  
Cennik - format html     

Stojące > stojące

Symphonion Eroica - Lenzkirch

EKSPOZYCJA .
Unikatowy zegar / automat muzyczny "Symphonion Eroica"  jest jednym z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy muzycznych swojej epoki.
Eroica, uważana za jedną z najlepszych i na pewno najrzadszych dzieł muzycznych stworzonych przez niemiecki Symphonion Musikwerke . była oferowana w trzech modelach. Ten przykład jest najbardziej elitarnym z tych modeli i jest jednym z nielicznych zachowanych zegarów z dumną kopułą w koronie. Pięknie wyrzeźbiona ręcznie z orzecha, wysoka obudowa prezentuje wyśmienite detale i kunszt wykonania, dzięki czemu jest tak samo pożądanym zegarkiem jak pozytywka. 
Niezwykła pozytywka za oszałamiającym panelem przednim gra niesamowitą 6-częściową harmonię na trzech płytach. Tarcze te są umieszczone w nakładających się pozycjach i są odtwarzane jednocześnie przez dwa silniki w komplecie z dwoma regulatorami. Po raz pierwszy wyprodukowane w 1886 roku pozytywki Symphonion były dostępne w szerokiej gamie stylów i rozmiarów i były niezwykle zaawansowane technologicznie, jako pierwsze zastosowały wysublimowane grzebienie harmonijkowe w dwóch pozycjach dla każdej płyty. Łącząc wyśmienity styl z doskonałą inżynierią, ta gra Eroica z trzema płytami zapewnia większą głębię i rezonans każdej odtwarzanej melodii, a dziś jest uważana za największe osiągnięcie Symphonion. Do doskonałych elementów, takich jak ta Eroica, Symphonion wybrał najwyższej jakości ruchy zegara wykonane przez Lenzkirch Clock Company z Niemiec.
TWÓRCA
Symphonion Musikwerke of Germany (Maker)
MIEJSCE POCHODZENIA
Niemcy
DATA PRODUKCJI
około 1895 r
Wys. 266,7 cm x szer. 63,84 cm x gł. 40,98 cm
 


Producent: Lenzkirch

Symphonion Eroica - Lenzkirch     Symphonion Eroica - Lenzkirch     
Symphonion Eroica - Lenzkirch     Symphonion Eroica - Lenzkirch     
Symphonion Eroica - Lenzkirch     Symphonion Eroica - Lenzkirch     
Symphonion Eroica - Lenzkirch     Symphonion Eroica - Lenzkirch     
Symphonion Eroica - Lenzkirch     

Cena: 1.00 PLN
Cena: 0.22 EURNegocjuj cene

Twoja oferta :


Twój e-mail :
Kod:
<< Powrót do kategorii

 Twoje IP: 34.239.147.7
Copyright © mSite.pl 2022

Korzystanie z serwisu oznacza akceptacje Regulaminu